Reklam Alanı

Deliha 2 - 2018 Komedi Filmi

Gupse Özay'ın 12 ocak 2018 tarihinde vizyona giren komedi filmi Deliha 2'nin fragmanı ve konusu ile sizlerleyiz.

Yönetmen : Gupse Özay

Film Oyuncuları: Gupse Özay, Eda Ece, Ali Çelik, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Aksel Bonfil, Mert Öner, Fatih Özkan, Özlem Akınözü, Mehmet Er, Şeyma Gökşenli, Caner Alkaya, Ali Atlan, Hüseyin Elçi, Erol Erçe, Betal Özay

Senarist : Gupse Özay

Deliha 2 Hakkında

Temiz kalpli ama bir o kadar da deli dolu olan ve sürekli başına dert açan Zeliha aşk hayatını bir kenara bırakıp artık kariyer yapmanın yolunu arar. Hayallerinde aşçı olmak vardır. Gittiği birçok iş görüşmesinden hayal kırıklığı ile dönen Zeliha’nın şansı sonunda döner ve şık bir restoranda iş bulur. Artık Zeliha’da iş dünyasına adımını atmıştır. Büyük umutlarla çalışmaya başlayan Zeliha, hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir?
Filmin senaristliğini yapan ve başrolünü üstlenen Gupse Özay, aynı zamanda yönetmen koltuğunda da oturuyor.
  Sponsorlu Bağlantılar 
  Sponsorlu Bağlantılar 
Bu sayfa deliha 2 filminin tanıtımı amacıyla hazırlanmış vede bu sayfada film hakkında bilgiler verilmekte vede filmin fragmanı yayınlanmaktadır.

Deliha 2 İzle

Filmi google play üzerinden 4 TL'ye kiralıyabilir veya 15 TL'ye satın alabilirsiniz, Filmi HD kalitesinde rahatlıkla vede yasal olarak google playda izleyerek hem yapımcıya katkı sağlamış olur hemde kimsenin hakkını yememiş olursunuz, Deliha 2 filmini hemen izlemek için tıklayınız.Bu kırmızı linke tıkladıktan sonra doğrudan filmin sayfasına google hesabınız ile giriş yapabilirsiniz veya mobil cihazlardan google play film bölümünden izleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar