Reklam Alanı

CS:GO Bedava Bıçak - Free Knife


CS:GO Bedava Bıçak - Free Knife Kazanmak

CSGO Bedava bıçak kazanmak çok zor bu nedenle bende ne yapabilirim, nasıl kazanabilirim diye çabalarken aklıma bu sayfayı açarak siz değerli ziyaretçilerimden destek istemek aklıma geldi, Bedava skin veren neredeyse bir çok siteyi 2 yılı aşkın bir süredir denedim fakat bir türlü bıçak kazanamadım, bu işin en garanti yolu ücretli olarak almak bu nedenlede bu sayfayı oluşturdum.

Bu sayfa sayesinde nasıl bedava skin kazanacaksın veya bu sayfa sayesinde nasıl bedava bıçak kazanacaksın diye soran arkadaşlarımın merakınıda gidereyim, bu sayfada google amcanın reklamları yer almaktadır ve reklamlara tıklandığında yada reklamlar görüntülendiğinde yayıncının hesabına belirli bir ücret yatırılmaktadır, bizimkisi biraz damlaya damlaya göl olur hesabı fakat 2 yıldır boş beleş sitelerle uğraşacağıma bu siteyi 2 yıl önce kurmuş olsaydım belkide şimdi karambit sahibi olmuştum.

  Sponsorlu Bağlantılar 
  Sponsorlu Bağlantılar 

CS:GO Bedava Bıçak - Free Knife Kazanmama Yardımcı Ol !

Bana destek olmak isteyen arkadaşlar bu sayfayı facebook, twitter, twitch, instagram, forumlar gibi orda burda artık işte aklınıza gelebilecek heryerde paylaşırsanız çok sevinirim.Sizler için küçük fakat benim için çok büyük bir adımdır.Bu sayfadaki reklamlar tıklandıkça ve görüntülendikçe kazandığım geliri biriktirerek bende artık hayalimdeki bıçağı alma  imkanına sahip olacağım.

CS:GO Bedava Bıçak Kazanmak İstermisin ?

Son olarak belirtmek isterimki, sayfanın gelişme durumuna göre eğer ben istediğim bıçağı alırsam geri kalanı ile benim gibi isteyipte bıçak sahibi olamayanlara bıçak alacağım, CSGO'da bıçak sahibi olmak isteyen arkadaşlar sayfanın altındaki yorum bölümüne csgo adınızı ve profil linkinizi yazarak gönderebilirsiniz.Ben bıçağımı aldıktan hemen sonra sırasıyla adını ve profil linkini gönderen arkadaşlara bıçak alarak göndermeye başlıyacağım fakat bu zaman zarfı içerisinde bıçak sahibi olanlar sıralamadan elenecek ve diğer yorum gönderen arkadaşa gönderilecektir.

CS:GO'da bedava bıçak sahibi olmama yardımcı olmak ve bıçak sahibi olamayan tüm CS:GO oyuncularına destek olmak için bu sayfayı sosyal ağda paylaşabilir ve sizlerde bıçak sahibi olmak isteyenlerden biriyseniz alt kısımdaki yorum alanına profil linkinizi ve adınızı yazarak sizlerde bıçak sahibi olmak için bir adım atmış olabilirsiniz.
  Sponsorlu Bağlantılar 
  Sponsorlu Bağlantılar 

Yorum Gönder

3 Yorumlar

  1. Selam usta harika bir iş yapmışsınız, İlk sıradaki ben olmak isterim. Hayırlı olsun.Bu arada bıçak gönderme işlemi nasıl olacak ve bizler neler yapmalıyız daha ayrıntılı anlatsanız iyi olur.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kardeşim, sistem basit şuanda benden sonra ikinci sırada sen varsın, bu sayfayı sosyal ağlarda paylaşarak sitenin para kazanmasına yardımcı olmanız yeterli, ne kadar çok paylaşım olursa o kadar çabuk herkes bıçak sahibi olur, ucuz pahalı demicem ilk etapta herkese sırası ile birer yeni bıçak alıcam ve steam takas yolu ile göndericem.

      Sil

Yorumunuz için ve sitemize destek verdiğiniz için sozlerim.org ailesi olarak teşekkür ederiz.