Reklam Alanı

4K Mobil Wallpaper

Telefon ve Tabletleriniz için kullanabileceğiniz 4K Mobil Wallpaper uygulaması Google Play'de yayına girmiştir, Daha önce hiçbiryerde bulamıyacağınız en kaliteli duvar kağıtlarını bu uygulama sayesinde indirebilir ve cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.Uygulamanın tanıtım videosunu izleyerek nasıl kullanıldığını ve hangi özelliklere sahip olduğunu görebilirsiniz.

Uygulama türk yapımcıların bir araya geldiği 44Medya İnc. firması tarafından tasarlanmıştır, esnek ve kolay kullanım yapısı ile ön planda tutulan bu uygulamada kullanıcıların rahatlığı düşünülerek az sayıda reklam yer almaktadır.Telefon ve Tabletler için tasarlanmış olan bu uygulamada birde hareketli resimlerin yer aldığı bölüm bulunmaktadır bu bölümde yer alan hareketli resimleride sosyal ağlarda veya mesajlaşma uygulamalarında kullanabilmenize olanak sağlanmıştır.

HD Mobil Wallpaper uygulamaları arasında en çok özelliğe sahip uygulamalardan birisidir.Uygulamanın dosya boyutu oldukça küçük olduğu için cihazlarınızda asla yer kaplamaz ve internet paketinizi tüketmez.Uygulamaya bir kere giriş yaptığınızda diğer girişlerinizde internet bağlantınız kapalı olsa dahi cache özelliği sayesinde uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

4K Mobil Wallpaper Uygulamasını İndir

4k mobil wallpaper, hd mobil wallpaper, hd wallpaper, mobil wallpaper, 4k wallpaper, telefon duvar kağıtları, mobil wallpaper apk, 4k mobil wallpaper apk

Üst kısımdaki yükle butonuna tıklayarak uygulamayı Google Play üzerinden indirebilirsiniz, İndirdiğiniz uygulama cihazınıza yüklendikten sonra giriş yapınız ve ardından beğendiğiniz herhangi bir resmin üzerine tıklayarak duvar kağıdı olarak ayarlıyabilir yada beğendiğiniz görselleri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.Beğendiğiniz görsellerin kaybolmaması için favorilere ekleyebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra lütfen Google Play'de 5 yıldız vermeyi ve yorum yapmayı lütfen unutmayınız.Sizlerin destekleri bizler için önemlidir.

4K Mobil Wallpaper Özellikleri;


Cihazınız için uyarlanmış Duvar Kağıtları.

Ekli, sadece ekran boyutu Duvar Kağıtları ile eşleşen gösterecektir. Tüm görüntüler yüksek kalite (HQ) ve farklı çözünürlüklerdir. Geniş ekranlı cihazlar da dahil olmak üzere herhangi bir cihazı destekleyin: 1080x1920 piksel (Tam HD 1080p) ve 2160x3840 piksel (Ultra HD 4K).


Cihazınıza Özel Gerçek Boyutlarda Duvar Kağıtları.

Uygulamada King HD WallPaper & Gif, kalitesiz görüntüler görmeyeceksiniz çünkü ekliyoruz. Herhangi bir Duvar Kağıdı'nın ekranınıza sığacak boyutta olmadığını görmezsiniz.

- Ekranınız için duvar kağıdı manuel kesme.
App tüm duvar kağıtları cep telefonları için mükemmel resimlerin tadını çıkarmak için el ile kesilmiş olmuştur.


Her Saat Başında Yeni Bir HD Duvar Kağıdı.

540x960 piksele kadar ekranlar ve en fazla 10 000 Full HD Wallpaper 1080x1920 piksel ve 5000'den fazla olmayan Duvar Kağıtları için 80.000'den fazla güzel Duvar Kağıdı 1440x2560 piksel ile 2K QHD ekranlı akıllı telefonlar için, 1000'den fazla 4K bir 2160x3840 ile 4K ekranlar için Duvar Kağıtları piksel.


 Pil ve kaynakları koruyun.

Uygulama sadece ekran arka planlarınızın ve Duvar Kağıtlarınızın boyutuna uyarlanmış görüntüler. Bu, pil gücünü ve İnternet trafiğini korumanızı sağlar ve görüntü kalitesini kaybetmeden uygulamayı maksimum hızda kullanır.


Şu andaki Duvar Kağıdı.

Dünyadaki tüm trendleri takip ediyoruz. Burada yeni ücretsiz duvar kağıdı arka plan bulacaksınız. Dünyanın en güzel yerleri, şehir ve ülke, teknoloji, memeler ve her gün için ücretsiz sadece güzel duvar kağıdı.


Popüler kategoriler ve etiketler.

Burada telefonunuz için güzel Duvar Kağıtları ve aşağıdaki kategorilerdeki tabletleri bulacaksınız: 3D grafikler (CG Duvar Kağıdı, rendering), soyutlama, hayvanlar (fotoğraf kedileri, köpekler, yavru kedi ve yavrular, hamsterler, rakunlar, kurtlar, tilkiler, rakunlar, baykuşlar) ), anime (manga), makineler (arabalar ve ulaşım), şehir, fantezi (melekler, iblisler, ejderhalar, zombiler, iskeletler, askerler, savaş, savaş), çiçekler (güller, papatyalar, ayçiçekleri), yiyecek (içecekler, meyve, sebze, et), fotoğraflar Duvar Kağıtları insanlar: kadın ve erkek, erkek ve kız, teknoloji, tatil (yeni yıl, Noel, Noel Baba, Noel Baba), Makro, müzik, müzik aletleri, doğa (fotoğraflar Manzara, dağlar, güneş Duvar Kağıtları deniz, göl, okyanus, sualtı, gün batımı ve gün doğumu, kum, orman, ağaçlar), uzay (gezegenler, güneş, dünya, ay, galaksiler, kara delikler), spor (fitness, vücut geliştirme, doğa sporları), doku (katı arka plan, katı koruyucu), arka planlar, minimalist bir tarzda vektör grafikleri.


Telefonunuzdaki arka plan görüntüleri olsun!

Telefonun duvar kağıdını android veya tablet üzerinde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca kilit ekranına veya her iki ekrana da güzel duvar kağıdını bir kerede kurabilirsiniz. Telefonunuzda güzel duvar kağıdı her zaman göz ve ruh için güzel! Android için güzel resimler hayatın karmaşıklıklarını aşmak için size yardımcı olacaktır! Telefondaki fotoğraf kağıdı ve tablet, çok daha güzel ve çekici hale getirecek! Telefon ekranındaki ekran koruyucu - şimdi çok kolay, tek bir tıklamayla telefona yükleyebileceğiniz görüntülerin boyutlarını otomatik olarak seçiyoruz!

4K Mobil Wallpaper uygulamamız hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum alanına yazabilirsiniz, ayrıca bu uygulamayı sosyal ağlarda paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyabilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar