Reklam Alanı

📲 King Mobile Canlı TV APK / Google Play / 44Medya İnc.

44Medya inc. tarafından tasarlanan Canlı TV mobil uygulamasının tanıtım videosu ile sizlerleyiz, 44Medya inc.'nin 12 Kasım 2018 tarihi ile Google Play'de yayınladığı Canlı TV uygulaması ile yerli ve yabancı yüzlerce kanalı ücretsiz olarak izleme imkanı sizleri bekliyor.

44Medya İnc. tarafından tasarlanan King Mobile Canlı TV uygulaması google playde ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.King Mobile Canlı TV uygulaması sayesinde şifreli ve şifresiz tüm kanalları HD / 4K kalitesinde ücretsiz izleme imkanına sahip olabilirsiniz.

🎬Uygulamayı hemen indirmek için aşağıdaki indirme linklerine tıklayabilirsiniz.Uygulama ve uygulama içerisinde yer alan tüm kanallar tamamen ücretsiz olarak yayınlanmaktadır.

📲Uygulamayı Google Playde İndir;
İndirme linki:  http://bit.ly/2JVKphs

📲Uygulamayı APK olarak indir;
indirme linki:  http://bit.ly/2DfwPEt

✔️King Mobile Canlı TV uygulamasını indirerek dilediğiniz yerden istediğiniz kanalı izleyebilirsiniz.Kesinlikle donma, düşme veya kötü görüntü kalitesi ile karşılaşmazsınız.

✔️King Mobile Canlı TV tamamen ücretsizdir ve sizlerden hiç bir ücret talep edilmez.

✔️King Mobile Canlı TV uygulamasında ulusal, haber, spor, çocuk, belgesel, sinema, dizi, film ve dini kategorilerinde 100'den fazla kanal yer almaktadır.Kanalların tamamı HD ve 4K görüntü kalitesi ile yayın yapmaktadır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar