Reklam Alanı

İcra Dosyası Sorgulama

Sitemizin bu sayfasında icra dosyası sorgulama hizmeti sunulmaktadır, Bu hizmet Adalet Bakanlığı ile e-Devlet Kapısı altyapısı üzerinden siz değerli vatandaşlarımıza sunulmaktadır.Adınıza açılmış ya da müdahil olduğunuz bir dava kaydı varmı varsa durumu nedir öğrenmek için aşağıdaki bölüme göz atabilirsiniz.
icra dosyası sorgulama, dava dosyası sorgulama, e-devlet icra dosyası


Aşağıdaki bölümde yer alan sorgulama butonuna tıklayarak turkiye.gov.tr adresinde Adalet bakanlığının hizmetler bölümünde yer alan sorgulama sayfasına yönleneceksiniz.Sayfanın açılabilmesi için e-devlet'e T.C kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

E-Devlet şifrenizi PTT'den alabilirsiniz, Ayrıca size verilen şifreyi hiç kimseyler paylaşmayınız.
İcra dosyam hakkında nasıl bilgi alabilirim, icra dosyam hakkında son durum nedir, icra davası hakkında son durum nasıl öğrenilir gibi sorularınızın cevabı hemen alt kısımda yer almaktadır.

  Sponsorlu Bağlantılar 
  Sponsorlu Bağlantılar 

İcra Dosyası Sorgulama İşlemleri

  1. www.turkiye.gov.tr web adresine buradan giriş yapınız.
  2. Sitenin sağ üst menüsünde yer alan giriş butonuna tıklayarak e-devlet kapısına giriş yapınız.
  3. Giriş işleminin ardından arama bölümüne "icra dosyası sorgulama" yazarak anında sorgulama hizmetine ulaşabilirsiniz veya Arama bölümünün hemen altında yer alan e-hizmetler menüsüne tıklayarak buradaki Adalet bakanlığı hizmetleri bölümüne giriş yapabilirsiniz.
  4. T.C kimlik numaranız ile sisteme giriş yaptığınız için icra dosyanız varsa anında sistemde görüntülenecektir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar