Reklam Alanı

Xiaomi Mi Play'in Sızan Bilgileri ve Kutu Açma Videosu

Teknoloji devi Xiaomi Inc.'nin yeni amiral gemisi Xiaomi Mi Play'in kutu açılım videosu sosyal medyalara sızdı. Çin'den bir muhbir gerçek Xiaomi Mi Play'in kutu açılım videosunu paylaştı. Xiaomi'nin yeni Akıllı telefonun canlı kutudan çıkarma videosu ile deşifre olması izleyen herkesi heycanlar içinde bıraktı.
Aşağıda yukarıda olarak, Xiaomi Mi Play küçük u şeklindeki su damlası çentik spor görülebilir. El cihazında, plastik katmanın 5.84 inç su damlası çentik ekran, gradyan gövde, büyük 1.2micron piksel boyutu ve 2,3 GHz okta çekirdekli işlemci AI güçlendirilmiş arkaya monte edilmiş çift kamera kurulumu içerir akıllı telefon temel özelliklerini ortaya koymaktadır.
Xiaomi Mi Play, Xiaomi Mi Play 2018, Xiaomi Mi Play kutu açılımı, Xiaomi Mi Play tanıtım

Sızan slaytlar bildirildi Xiaomi Mi Play fırlatma olayına ait bu MediaTek yıllık amiral gemisi Helio yonga seti ile güçlendirilmiş olduğunu ortaya çıkarmıştır. Dolayısıyla, bu yeni duyurulan Helio P90 SoC'u sahip olabileceği speküle ediliyor.
Aşağıdaki Çin mikroblog sitesinde yüzüne çıktı Xiaomi Mi Play'in kutudan çıkarma video. bulanık video, yalnızca yan çerçeveler çok ince değilken Mi Çal ahize kalın çenesi öne çıkardığına ortaya çıkarmak için yönetir. ahize Parlak Siyah görülebilir.
Video oynatıcı
00:00
00:14
Bugün erken saatlerde, resmi görüntüler Rüya Mavi ve Altın Şafak degrade renk çeşitleri ahizeyi oyna Mi Xiaomi Başkanı Lin Bin serbest bırakıldı. Bin bahsetmişken, o da akıllı telefon temel özellikleri üzerinde onaylamak için onun Weibo aracılığıyla (aşağıda gösterilen) başka bir resim paylaştı.
Weibo sayesinde, Bin cep telefonları giderek büyüyor edilir bu boyutu ifade etti ve tek elle bu tür telefonlar çalıştırmak için sakıncalıdır. Xiaomi Mi Play 5.84-inç ekrana sahip, ancak akıllı telefon boyutu birkaç yıl önce 5 inçlik akıllı telefonlar eşdeğerdir. Kolayca elle kumanda edilebilir cep dostu akıllı telefon. Ekran tam HD + 1080 x 2280 piksel çözünürlük ve 432 ppi piksel yoğunluğu destekler. 1 kontrast oranı, güneş ışığı okunabilirlik, gece ekran modu ve göz koruması modu: Ekran 1500 gibi özellikleri ile birleştirilmiştir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar