Reklam Alanı

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri

14 Şubat 2019 Sevgililer günü için en güzel sözler bu arşivde yer almaktadır, 14 şubat sevgililer günü sözleri arayanlar, sevdiklerine özel ve onları mutlu edebilecek sözler göndermek isteyenler buradaki sözler editörlerimiz tarafından sizler için özenle seçilmiştir.Burada yer alan sevgililer günü mesajları'nı ister doğrudan telefonda konuşurken, isterseniz mesaj yolu ile istersenizde whatsapp veya diğer iletişim araçları yardımı ile sevgililerinize gönderebilirsiniz.

sevgililer günü sözleri, sevgililer günü mesajları, 14 şubat sevgililer günü, 14 şubat sevgililer günü mesajları, 14 şubat 2019
  Sponsorlu Bağlantılar 
  Sponsorlu Bağlantılar 

2019 yılının ilk aylarını kötü geçirmek istemezsiniz umarız bu nedenle sevgililerinize bu özel günde hediyeler vermeyi ve onları güzel sözler ile şımartmayı unutmayın aksi halde bütün bir sene sizler için çok kötü geçebilir.14 şubat 2019 tarihinde sevgililerinize gönderebileceğiniz harika mesajları aşağıdaki bölümden seçebilir ve hemen gönderebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri ve Mesajları


-Sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

-Seni sonsuza dek bekleyebilirim ama sonsuzlugun sonunda sen oldugun sürece..

-Yaşamak istiyorsan bir umudun olmalı, kalbin varsa bir sevgin olmalı, sevdiğin varsa yalnız senin olmalı, sana verilen en büyük ceza mutluluk olmalı…

-Tik tik! Kimse varmı? Ben dili baldan tatlı, yüzü güneşe benzeyen, bakıldığı zaman sevgiyi andıran, gülüşüyle cana can katan birisine bakmıştım oralardamı acaba?  

*Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyormu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni sevmek.

-Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim sevgililer günün kutlu olsun.

-Hayat bir sudur, önünde durulmaz. Mavi bir renktir arkası görülmez. Arkadaşlık bir sırdır anahtarı verilmez. Sevgim sana ebedi asla kalpten silinmez…
  
-Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, silmezsen beni istiyorsun, cevap verirsen beni seviyorsun, vermezsen bensiz yapamıyorsun. Hadi bakalım ne yapacaksın?

-Benim için seni görmek suya benzer,seni yaşamak ise nefes almaya. Susuz üzgün yaşarım ama nefes almadan asla

-Seni yıldızlar kadar çok seviyorum. Onlar kadar parlak ve onlar kadar yakınsın bana. Tek fark var onlar bin tane sen bir tane…

-Güzellik sözde ise sözün en güzeli sende sende, güzellik yüzde ise yüzün en güzeli sende, ama bana göre güzellik kalpte. Kimseye söyleme ama kalbin en güzeli de sende

-Dünyada birçok insan var kimi şu anda gülüyor kimi şu anda ağlıyor. Dünyanın bütün güzelliklerini hak eden biri var ki oda şu anda mesajımı okuyor.

-Deniz kenarındaki çakıl taşlarını birer birer topla. Sonra yine birer birer atarsın. Bazılarını atmaya kıyamazsın işte sen o kıyamadıklarımdasın.

-Hayatın sebebi sevgi ise, sevgi paylaşmak ise, paylaşmak dostluk ise, dostluk hatırlamak ise unutulmadın. SENİ SEVİYORUM…  

-Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence ?. Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile…  

*Dünyada birçok insan var kimi şu anda gülüyor kimi şu anda ağlıyor. Dünyanın bütün güzelliklerini hak eden biri varki oda şu anda mesajımı okuyor.

*Deniz kenarındaki çakıl taşlarını birer birer topla. Sonra yine birer birer atarsın. Bazılarını atmaya kıyamazsın işte sen o kıyamadıklarımdasın.

*Hayatın sebebi sevgi ise, sevgi paylaşmak ise, paylaşmak dostluk ise, dostluk hatırlamak ise unutulmadın. SENİ SEVİYORUM…  

*Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence ?. Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile…

*Sana gülüm diyorum gülü sevdiğim için. Güle benzetmiyorum çabuk solduğu için.

*Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin

*Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir öpşey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir

*Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan Yollar vardır aşılması güç olan Kalpler vardır acılarla parçalanan Ve insanlar vardır ki hiç unutulmayan Sanma seni sevipte bırakanlardan Benim sevgim mezara kadar olandan…

*Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağınaufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

*Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

*Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

*Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

*Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

*Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!

sevgililer günü sözleri, sevgililer günü mesajları, 14 şubat sevgililer günü, 14 şubat sevgililer günü mesajları

Bunu biliyormuydunuz ?

Yıllardır süre gelen ve sevgililer gününde her zaman yapılan bir uygulama eşe ya da sevgiliye verilen karttır. Bu kartlara sevgi mesajları, aşk şiirleri vs. yazılır.Bu sene yani 14 Şubat 2019 Sevgililer Gününde sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel mesajları sizler için derledik. Sevgililer Gününü bir arada geçiremeyen çiftler için en anlamlı mesajlar bu sayfada sizlerin beğenisine sunulmuştur. Sizlerde beğendiğiniz sözleri alt kısımdaki yorum alanına ekleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar