Reklam Alanı

Minecraft Pocket Edition Hileli Mod APK

Minecraft pocket edition hileli mod apk dosyası ile sizlerleyiz, Bilindiği gibi en ünlü oyunlardan birisi'de Minecraft'tır ve Google Play'de 10 Milyondan fazla indirme sayısına ulaşan nadir ücretli uygulamalardan birisidir, 9.02.2019 tarihi itibariyle ₺24,99'dan satışa sunulmuştur.MOJANG tarafından tasarlanan bu harika oyunun hileli sürümünü gelen yoğun üstekler üzerine sizlerle paylaşmak istedim.

Minecraft hilesi indir, Minecraft hileli mod indir, Minecraft hileli mod apk,

İndireceğiniz bu Minecraft pocket edition hileli mod apk dosyası sayesinde oyun içerisinde yer alan tüm skinler açık hale getirilmiştir, istediğiniz kıyafeti ve ürünü hemen alabilir ve kullanmaya başlıyabilirsiniz.Oyundan daha fazla keyf almak için bu hile çok işinize yarayacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar 
  Sponsorlu Bağlantılar 

Minecraft Pocket Edition Hakkında Bilgi;

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en basit evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın veya hayatta kalma modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh yapın. Mobil cihazlar veya Windows 10'da ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

Oyun Tanıtım Videosu;
Oyununuzu Genişletin:

Market - Marketteki en yeni topluluk eserlerini keşfedin! Sevdiğiniz oluşturucuların eşsiz harita, dış görünüş ve doku paketlerini alın.

Eğik çizgi komutları - Oyunda ince ayarlar yapın: Hediyeler verebilir, yaratıkları çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. 

Eklentiler - Ücretsiz Eklentilerle deneyiminizi daha da kişiselleştirin! Teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri oluşturmak için oyundaki veri temelli davranışları değiştirebilirsiniz.

Çok Oyunculu:

Realms - Sizin için barındırdığımız kendi özel sunucunuz Realms üzerinde, platformlar arasında dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar birlikte oynayın. Uygulama içinde ücretisz 30 günlük denemeden yararlanın.

Çok oyunculu - Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşa kadar birlikte oynayın.
Sunucular - Ücretsiz, büyük, çok oyunculu sunuculara katılın ve binlerce oyuncu ile birlikte oynayın! Topluluğun yönetimindeki dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin.

Minecraft Pocket Edition Hileli Mod APK İndir

Minecraft indir, Minecraft hileli mod apk, Minecraft skin hilesi, Minecraft sınırsız para hilesi

Üst kısımdaki bölümden uygulamayı indirebilirsiniz, İndirdiğiniz uygulamayı kurmadan önce eski Minecraft oyununu cihazınızdan kaldırınız daha sonra indirdiğiniz uygulamayı, yükleyerek oyuna tekrardan giriş yapınız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar