Reklam Alanı

İnternetten Para Kazan

Merhaba değerli sozlerim.org ziyaretçileri "İnternetten Para Kazan" yazısını bir çok yerde ve bir çok sitede görmüş olabilirsiniz fakat sozlerim.org sitesi siz değerli ziyaretçilerine büyük bir imkan sağlıyor vede sizlere burada editör olma imkanı sunuyor.Sizler'de evinizde iş yerinizde oturduğunuz yerden ek gelir elde etmek istiyorsanız aşağıdaki bölüme mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.
İnternetten Para Kazan

İnternetten Para Kazanmak Çok Kolay

Sizler'de ek gelir elde etmek istiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz sitemiz'de editör olarak eklediğiniz içerik başına gelir elde edebilirsiniz, sitemizde görev yapan editör arkadaşlar dilerlerse haftalık dilerlerse'de aylık olarak ekledikleri içerik başına ödeme alabilirler ödemeler direk olarak banka hesabınıza havale edilmektedir.

Buradan ne kadar para kazanabilirim ?

Sitemiz siz değerli editörlerine girmiş olduğunuz her özgün içerik başına 50 kuruş ödeme yapmaktadır yani günde 20 adet içerik girerek 10 tl kazanabilir ve ayda toplamda 300 Tl kazanabilirsiniz, bu miktarı arttırmak sizin elinizde ne kadar çok içerik eklerseniz o kadar çok para kazanabilirsiniz.

Sitemizde editör olarak görev yapmaya başlıyan arkadaşlar ekledikleri içeriklerin toplam tutarı 10TL'yi bulduğunda ödeme talep edebilirler ve her 10TL'lik ödeme eşiğine ulaşan editörlerin içerikleri özgünlük testinden geçirildikten sonra ödemeler anında hesaplarına yapılmaktadır.

Editör Olmanın Kuralları !

Sitemiz'de editör olmanının bazı kuralları vardır bu kurallara uymayarak içerik ekleyenler ödeme talep edemezler bu nedenle aşağıdaki kuralları mutlaka okumanızı öneriyoruz.
  1. Eklenen tüm içerikler özgün olmalı yani direkt olarak başka bir siteden kopyala yapıştır yapmak kesinlikle yasaktır.Şarkı sözleri ve güzel sözler eklenirken şarkıların sözler kısmı orjinal bilgilendirme kısmı özgün olmalıdır aynı kural güzel sözler içinde geçerlidir bu konuda sitemizdeki örnek paylaşımlara göz atabilirsiniz.
  2. Eklenen içerikler program yapılarak belirli zaman aralıklarında yayınlanması sağlanmalıdır.
  3. Güzel sözler ve şarkı sözleri dışında paylaşımda bulunacak olan arkadaşlar yeni kategori açılması için başvuruda bulunmalıdır uygun görüldüğü taktirde yeni kategori açılarak bu kategoride paylaşım yapabilmeniz sağlanır.
  4. Editör olmak isteyenler alt kısımdaki whatsApp iletişim numarasına özgeçmişini ve internet ile ilgili tecrübelerini paylaşmaları gerekmektedir.
  5. Onay alan editörlerin güvenlik seviyesi yüksek g-mail hesaplarına sahip olmaları gerekmektedir.
Belirtilen kurallara uyan ve sitemizde editör olmak isteyen arkadaşlar +90 538 971 11 08 numaralı whatsApp iletişim hattı üzerinden bizlere ulaşabilirler.

Yorum Gönder

0 Yorumlar